Těžká prohra s Pardubicemi

V hale florbalistů ve Vysokém Mýtě se konal první ze tří soubojů o první místo v tabulce. Naši starší žáci se v něm utkali s Pardubicemi a utrpěli debakl. Ve druhém zápase porazili domácí Vysoké Mýto a jsou na druhém místě Pardubické ligy.

FbK Svitavy : Sokol PPAS Pardubice A 4:11 (2:4, 0:3, 2:4)

Od začátku byly Pardubice lepším týmem. Naši borci se nemohli po celý zápas srovnat s tvrdou a agresivní hrou Pardubic. V první třetině jsme se přesto ujali vedení 1:0 gólem Davida Petržely, který potom ještě dokázal snížit na 2:3. Pak už skóre narůstalo jen na pardubické straně až na 2:10. V nervózní třetí třetině jsme už jen upravili na konečných 4:11. Svitavy tak v sezóně poprvé prohrály, ale do konce soutěže zbývá ještě dost zápasů a stále je na čem pracovat.

Branky: Petržela2x, Chodil a Adámek

FTC Vysoké Mýto : FbK Svitavy 2:16 (1:7,1:7,0:2)

Ve změněné sestavě s hráči, kteří běžně do zápasů výrazně nezasahují, nastoupili naši starší žáci proti domácímu týmu. Rozdíl ve skóre rychle narůstal a své první góly za Svitavy nastříleli Kuba Štěpánek, Tomáš Vrtěna a Fanda Pešl.

Branky: Jakubec 5x,Petržela 4x,Adámek 2x,Vrtěna 2x,Štěpánek,Pešl,Vašák

Komentář trenéra Josefa Petržely: “Zápas proti Pardubicím nás tvrdě vrátil na zem. Z přístupu většiny hráčů jsem zklamán. Situaci musíme řešit a to hlavně po kázeňské stránce. Jen čtyři hráči z pole (Jakubec, Petržela, Adámek, Broulík) a brankář (David) snesou přísnější měřítka, zbytek zápas hrubě nezvládl. V utkání proti Mýtu jsem sestavou zamíchal tak, aby si více zahráli i ostatní kluci (Pešl, Vrtěna, Vrba, Kopačka, Štěpánek, Motl) a po prvních gólech bude v kabině spousta buchet.

Sestava:

brankaři: David Filip, Hejl Jindřich

obrana: Petržela David, Kopačka Jonáš, Adámek Milan, Macků Vojtěch, Vrtěna Tomáš, Beneš Jiří

útok: Jakubec Vít, Husák Ondřej, Pešl František, Chodil Roman, Jansa Lukáš, Broulík Pavel, Vašák Ladislav, Štěpánek Jakub, Vrba Adam, Motl Jakub

Komentujte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.