Dvě výhry starších žáků v Litomyšli

Tým starších žáků začal svoji pouť pardubickým přeborem ve sportovní hale v Litomyšli, kde nastoupil proti TJ Lubná a domácímu Fbc. Po výborných výkonech v obou zápasech starší žáci vybojovali 6 bodů a dokázali, že budou jedním z favoritů soutěže.

Fbk Svitavy : TJ Lubná      11:3 (1:0, 4:2, 6:1)

Díky pomalejšímu rozjezdu a nesehranosti byl stav po první třetině 1:0. Pak začal náskok našich hráčů narůstat a v poslední třetině už to byla jednoznačná záležitost našich starších žáků.

Branky – Petržela 5x, Jakubec 3x, Adámek, Chodil, Vašák

Fbc Peaksport Litomyšl : Fbk Svitavy      2:7 (2:2, 0:2, 0:3)

V první části dokázali domácí na góly Petržely a Broulíka vždy odpovědět, ale od druhé třetiny to už byl jednostranný zápas pro Svitavy. Náskok narostl až na 2:7 a to ve třetí třetině chytil vynikající gólman Litomyšle Beran několik jasných příležitostí našich starších žáků.

Branky – Petržela 3x, Husák, Adámek, Broulík, Jakubec

Sestava

Brankáři – David Filip, Hejl Jindřich

Obrana – Petržela David, Kopačka Jonáš, Adámek Milan, Macků Vojtěch

Útok – Jakubec Vít, Husák Ondřej, Chodil Roman, Jansa Lukáš, Broulík Pavel, Vašák Ladislav, Štěpánek Jakub, Vrba Adam, Motl Jakub

Komentář trenéra Petržely

Kluci přenesli na hřiště vše, co jsme dělali v přípravě, soustředění a na trénincích. Tj. dobrý pohyb, střelbu a bojovnost.

V druhém zápase si odbyl premiéru v brance nový golman Filip David a nezklamal.

Nejvíc překvapil Milan Adámek, který odehrál své dva nejlepší zápasy ve svitavském dresu.

Srdečně všechny zveme na domácí zápasy, které odehrajeme v neděli 19.10. První v 10:00 proti Chrudimi a druhý 13:30 proti Orlicko-Třebovsku.

Komentujte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.