PLK JIRKY SKÁCELÍKA – LETNÍ PŘÍPRAVA

Tak a po chvílích volna opět začínáme…

Strašák asi všech sportovců, které čeká nová sezóna…

LETNÍ PŘÍPRAVA!!

David Říha s Lukášem Musilem už z toho týden nespí a hrozí se, že trenér přinese na první setkání váhu. Naši mladíci, synek Kolena alias Pan pracka společně s milovníkem Šmardou chodili pilně přeskládávat posilovnu během volných chvil, aby stačili silákům, jakými jsou Klusák s Brýdlem. Tomáše Hynka a Aldu Muselíka nezmiňuji záměrně, protože se stále točí na hranici mezi fotbalem a florbalem… Snad se jim to v hlavách srovná! Vláďa Doseděl společně s Alešem Konigem jedou samostatnou silovou přípravu na stavbě Laďovýho baráčku. Vláďa Richter může do přípravy naskočit až v půlce, protože do té doby mu stejně nikdo stačit nebude.

Ještě se neví, jestli náš trenér vůbec stihne první trénink, protože po tom co postoupil s námi do I. ligy, tak se mu povedlo v roli asistenta postoupit také s Pardubicemi, a to do extraligy!! Slaví už pár dnů neznámo kde! Nevím jistě, jestli náhodou není jediný kouč, kterému se něco takového povedlo. Myslím ten postup, ne několikadenní oslavy… Od těchto věcí máme pár rekordmanů ve vlastních řadách.

Horká novinka. David Říha se tolik bál začátku letní přípravy, že si to domluvil v práci a začne trénovat až o týden později!!

Trenér Lubomír Kocourek bdí nad výkony svých svěřencůP.S. Větší část týmu si zřejmě zaměnila pondělní začátek letní přípravy s páteční aftermajáles párty v Tyjátru. Po důkladném pozorování určitých jedinců v čele s kapitánem Prudilem a jeho samozvaným zástupcem Musilem, musím uznat, že jejich aktivita byla na velice vysoké úrovni a doufám, že stejně vysoký standart, ovšem v jiných činnostech, si udrží i po zbytek celého léta!

Komentujte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.