ZÁKULISNÍ PLK: Přípravy na play-up

Zdravím VÁS!

Něco Vám napíši asi rovnou teď, protože je taky možný, že pak nebude nálada vůbec na nic! :-) Vyhráli jsme druhou ligu! Tím bych asi tak začal… Ale co všechno tomu předcházelo si řekneme až po baráži, do které jsme se dostali.

Předem jsem neskutečně nadšen tím, kolik fanoušků přišlo minulý víkend a vidělo náš historický krok! Mám zprávy, že hala bude opět díky Vám narvaná, tak snad dokážeme potěšit i my VÁS!

Po vítězství ve II. Lize jsme si řekli, že se nebudeme holit. Je to takový rituál, co se baráže týče, jenže ouha… Máme v týmu juniory a Davču Říhu, kteří jsou rádi za každý chloupek byť jen v podpaží, takže se rozhodlo, že se nebude holit vůbec nikde (přítelkyně snad prominou)! Ve sprchách probíhají namátkové kontroly pod vedením zkušených hráčů. Zatím to vypadá, že Lukáš Musil si na zápas uplete copánky z vousů a Honza Kolena nastoupí s mustáží pod nosem, za kterou by se nemusel stydět kdejaký německý pornoherec z 80. let.

V sobotu hrajeme až od 18:00, ale náš kouč si řekl, že na sobotní odpoledne nemáme vůbec nic v plánu, tak nám naordinoval týmovou procházku kolem druhé hodiny, bude následovat zřejmě rodinný film z jeho vlastní dílny a pak již klasický rozbor videí a ukázka taktiky na jeho novém, namachrovaném prográmku, se kterým se před námi neustále chlubí. Ještěže jeho zánovní notebook nevydrží zapnutý déle než jednu hodinu. (Snad mě i přesto postaví :-))

Pár perliček na závěr:

Není nad to, když za tebou přijde rozhodčí, řekne ti dobrý den a oznámí ti, že to bude teprve jeho druhý odpískaný zápas… Toto se stalo našemu kapitánovi Prudilovi

Chtěl bych poděkovat Davidovi Říhovi, že mi před sezónou nevěřil, že se stanu dle statistik nej brankářem a dluží mi teď sud piva!

Chtěl bych poděkovat Alešovi Konigovi, že za sezónu neudělal 50 bodů a dluží mi litr rumu!

A zdravím Robina Kalhause do Kunčiny a ať nezapomene, že mi taky dluží láhev za své výkony!

Rozhovor zachycen po posledním ligovém utkání mezi

Prudilem a Skácelíkem v restauraci:

Prudil: Jirko, ty seš takovej metroušek, nemáš náhodou s sebou krém?

Skácelík: To myslíš vážně?!

Prudil: Tak máš?

Skácelík: Jo, počkej, mám ho asi v kabelce! (a fakt šel a přinesl ho i s kabelkou)

Prudil: :-D :-D :-D

Komentujte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.