ZÁKULISNÍ PLK: Tenkrát na severu

Aby nevznikly nějaké fámy, že „plkáme“ jen když nám to jde, tak teď nastal ten pravej čas a proto jsem tu zas… Čekaly nás zápasy v Náchodě, který hrál ještě loni první ligu a v Trutnově s nováčkem soutěže.

Jelikož ve svitavském týmu hraje čím dál tím víc lidí z Moravské Třebové, tak musí jezdit 2 autama. Dobře, jeden se vždycky vyloupne i z Kunčiny, aby Robin zase nekňučel. Když už jsme u toho tak, Robin “Kunčinský pes“ Kalhaus vždycky dojede autem do MT, tam ho schová a dojde na sraz pěšky, aby nemusel brát auto. Habaďůra,že? Nic, přijeli jsme do SY na sraz, spočítali ztráty, kupodivu dojela i posila z Brna Martin “NaTréninkNikdy“ Plaček a k němu se hned nasyslil trenér do auta a jelo se. Ubytování zajišťoval  Josef “PodleTohoToTakVypadalo“ Prudil. Dvoumetrový Plaček si vzal na pokoj pod svá křídla synka Honzu “UžMámChmýříPodNosem“ Kolenu a mladého býčka Filcka “Lamače“ Lamaře a tak se o něj kluci náááležitě postarali. Hala v Náchodě vypadá všelijak… Na dveřích od šatny mříže, kdyby chtěl náhodou někdo prchnout, když má trenér monolog, na hale asi tak tří centimetrová zima(jestli si, hoši, rozumíme), povrch celý ulepený od lepidla, které používají házenkáři a jako vrchol všeho bylo to, že ze střechy kapala přímo na hřiště voda… No a tak jsme za toto přivítání poděkovali výhrou v poměru 7:1! Trefil se i navrátilec po zranění Jarda “Prch“ Plch. Teda trefil…Otáčel se a hledal míček před bránou a omylem o něj i zavadil a bylo to. Nutno ještě podotknot, že Petr“ JeMiJednoKdeHrajuGolStejneNedam“ Čáp se celou dobu mazlil se starým dobrým dresem Jardy Jágra! Po zápase jsme šli na týmovou večeři, na kterou navazovalo promítání dřívějších zápasů na nejhustším pokoji s osazením Konig, Skácelík, Doseděl. Hlavním tématem byl nekompromisní vlastní gól Lukáše “ProhibiceMeSkoroZabila“ Musila a zkušené filmování Josefa Prudila. V jednu chvíli se Martin Plaček odebral ke spánku, tak ho poslušně jeho děti, synek kolena a bratranec  Lamař následovali. Další den byl v plánu přesun do Trutnova. Nejprve ale ještě samaritán Aleš Konig obšťastnil jednoho z místních občanů a dal mu dvacku „na jíídlo“.

V Trutnově nás čekala hala místního gymnázia se šatnou o rozměrech 2×1,5m. Buřtíci Musil a Říha se převlíkali každej zvlášť. Zápas jsme začali dobře, když jsme se dostali do vedení, ale pak jsme se vlastníma chybama dostávali pod tlak a soupeř dokázal využít 3 přesilové hry a rázem jsme 10 minut před koncem prohrávali 3:1. O snížení se postarali Laco Doseděl a Janek “MuselJsemDoLekarnyProPraskyNaBolest“ Malý, který po domácím golmanovi míček hodil od půlky přesně mezi jeho nohy. Nicméně nutno podotknout, že trutnovský golman chytal opravdu excelentně, své o tom ví David Říha. Ten musel po zápase k zubaři, protože si na brankáři Trutnova vylámal snad všechny svoje mléčné zuby. No a nájezdy jsme bohužel nezvládli…

12.10.2012 ve 20:00 bych Vás rád pozval na osmifinále Poháru ČP, kdy Svitavy změří síly s prvoligovým týmem ze Znojma!

Komentujte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.