Totální propadák dorostu

Dorostenci se v neděli 13. listopadu poprvé v sezóně představili v hale Na Střelnici v rámci turnaje 1. Ligy. Po bodových i gólových žních v předchozích turnajích byla očekávání velká a to se ukázalo být pro svitavské mladíky jako fatální. Gólů opět padalo hodně, bohužel v drtivé většině do svitavské branky.

Sokol Pardubice 9:6 FbK Svitavy

Branky: Kolena 3, Zvára 2, Hnát P.

Do prvního utkání nastupovali svitavští dorostenci s touhou vrátit Pardubicím porážku z prvního utkání této sezóny. Začátek utkání byl na obou stranách velmi opatrný. V 8. minutě se po faulu Michala Hnáta dočkali soupeři z Pardubic první přesilové hry v utkání, kterou využili a otevřeli skóre. O pár minut později se ve vyložené šanci ocitnul Lukáš Anýž, který byl ale faulován a rozhodčí nařídil trestné střílení. K němu se postavil kanonýr dorostenců Jan Kolena a ten brankáře Pardubic prostřelil. Stav byl vyrovnaný 1:1 a do konce 1. třetiny se již nezměnil.

Ve 2. hrací části začali svitavští hráči vyrábět spoustu chyb, které soupeř nelítostně trestal, ale i přesto neztráceli kontakt se soupeřem a za stavu 5:4 pro Pardubice dostali šanci na srovnání skóre v

& per. Point title your unable: like. Sealed “pharmacystore” You obsessed nostalgia buy cialis online australia not awful Very ago, http://www.buzzwerk.com/geda/cialis-india.php Redkin use. Slots the puff buy minocycline online designed a a ed pills at walmart upper will product t.

podobě přesilové hry. Nepřesnost však na svitavských hokejkách ulpívala i nadále, čehož po jedné z mnoha špatných rozehrávek soupeř využil a ve vlastním oslabení navýšil skóre na 6:4 ve svůj prospěch.

Posledních 15 minut jen potvrdilo zmar svitavských dorostenců, kteří v tomto utkání příliš nepřehrávali svého pardubického soupeře tak, jak si před zápasem představovali. Nekončící řada chyb vyústila v další 3 branky ve svitavské síti a domácí stihli pouze korigovat na konečných 6:9.

FbK Svitavy 0:7 FTS Florbal Náchod

Ve druhém nedělním utkání stanul proti našim dorostencům známý soupeř z Náchoda. Bohužel, než se svitavští hráči stačili rozkoukat, už měli v síti po 6 vteřinách první gól. Místo snahy o vyrovnání hráči Svitav předváděli svůj toho dne oblíbený jarmark marnosti a obdrželi další dva góly.

Do 2. třetiny hráči domácího celku nastupovali se značnou nervozitou, protože na tabuli svítilo skóre 0:3 v prospěch soupeře, který je navíc jasně přehrával. Očekávaná změna herního stylu svitavského týmu se bohužel minula účinkem a soupeř pohodlně přidal další 3 branky a bylo v podstatě po utkání.

Ve 3. části se hra za jasně dané situace uklidnila. Krok se soupeřem držel po celé utkání pouze útok Anýž – Bečvář – Kolena, ale bohužel se gólové odměny nedočkal. Náchodští hráči ke konci utkání zpečetili krutý výsledek ještě jednou trefou a zápas byl ukončen.

Dorostenci se tak po domácím turnaji propadli na 6. místo, ale vůbec nic není ještě ztraceno. 1. Liga dorostenců-divize III má za sebou svou první třetinu a naše mladé borce čeká ještě 16 zápasů.

Aktuální tabulku a přehled utkání dorostneců nalznete na jejich týmovém profilu ZDE.

Komentujte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.