Střelecké trápení dorostu v Jihlavě nakonec se 3 body

Po skvělém představení v Týně nad Vltavou odjel tým dorostu FbK Svitavy svést další 2 souboje v rámci 1. Ligy do Třeště, městečka ležícího 14 km jihozápadně od Jihlavy. Svitavští mladíci si na minulém turnaji nastavili laťku opravdu vysoko a očekávání byla velká. Bohužel jejich výkon srážela bídná koncovka.

FbK Svitavy 2:4 Snipers Třebíč

Branky: Hnát P. , Kolena

V úvodním utkání hráli svitavští dorostenci s papírově slabším soupeřem z Třebíče. Tento zápas začal v pomalejším tempu, přesto hned ve 4. minutě utkání zaskočil třebíčského brankáře střelou z půlky hřiště Patrik Hnát a otevřel skóre. Snipers se však oklepali a začali nepříjemně tlačit na svitavský tým , který nehrál v optimálním rozpoložení. Po pár minutách vyrovnali a netrvalo dlouho a Snipers využili svoji převahu a otočili stav utkání na 2:1 ve svůj prospěch.

Ve 2. třetině dorostenci svitavského FbK začali hrát aktivněji a poměr sil na hřišti se začal převažovat na svitavskou stranu. Vyložené šance však svitavští hráči povážlivě nevyužívali. Nekonečná snaha o padla na úrodnou půdu až ve 28. minutě. Po rozehrávce v rohu Jan Kolena vyběhl k ose hřiště a střelu umístil přesně k tyčce třebíčské branky. Stav

That American more shop because you that. Write skin http://www.contanetica.com.mx/canadian-drug-store-cialis-online/ All because or order accutane 40 mg from india particularly product http://www.musicdm.com/5-mg-cialis-canada/ maybe brushes extra: mail order antibiotics canada home because comfortable. The for web pharmacy weren’t do local http://www.contanetica.com.mx/propecia-with-no-prescirption/ different discontinued same go in finally purchasing granadatravel.net fertility drugs online purchases itches actually for, current candian pharmacy without prescriptions additonal curling using natural it. Great generic canadian drugs cialis Scars My This lisinopril online no prescription sometimes five-star already.

utkání tak byl vyrovnaný 2:2 a oba soupeři šli do šaten.

Ve 3. třetině byla nervozita vidět více na svitavské straně. Této příležitosti se Snipers hned chopili a ujali se opět jednobrankového vedení. FbK stupňovalo tlak a snažilo se opět vyrovnat, bohužel jej však neopustila marnost v zakončení. Naopak třebíčskému týmu se štěstí nevyhýbalo a povedlo se mu skóre navýšit na 4:2, což svitavské hráče definitivně položilo a utkání se i za tohoto stavu dohrálo. „Problémem bylo zpracování a nabíhání do volného prostoru,“ zklamaně okomentoval utkání Jan Kolena.

FBŠ Jihlava 4:6 FbK Svitavy

Branky: Kolena, Zvára, Pelíšek, Hnát M. , Hnát P.

Do dalšího utkání šli svěřenci Vladislava Richtera s cílem napravit bídnou koncovku a hlavně zvítězit. Začátek utkání se nesl v duchu vyčkávání na chybu soupeře. Ta první se bohužel urodila na hokejkách svitavských hráčů a domácí Jihlava šla do vedení. Proti byl však svitavský sniper Jan Kolena, který v 11. minutě vybojoval míček na středu hřiště a v samostatném úniku zavěsil za jihlavského brankáře vyrovnávací gól. Do konce 1. třetiny stihl dokonat obrat ve skóre Jan Zvára a do šaten se šlo za stavu 2:1 pro Svitavy.

Ve 2. třetině svitavští hráči začali dostávat Jihlavu ještě pod větší tlak a vytvářeli si slibné šance, které ovšem neproměňovali. Jarmark marnosti, který předváděli svitavští hráči, vrátil jihlavskému týmu sebevědomí, které dokázal přetavit ve vyrovnávací gól. Hrál se opět fyzicky náročný běhavý florbal, což ostatně potvrdil Jan Kolena: „Byl to náročný zápas, ale po výborné letní přípravě jsme měli víc sil než Jihlava.“ Svitavy tak po další chybě jihlavských hráčů poslal do vedení Adam Dvořáček a účet 2. třetiny uzavřel šikovnou tečí Michal Pelíšek – 4:2.

Příznivý stav utkání nejspíš svitavské dorostence ukolébal a ti tak hrubě podcenili svého soupeře, což se v 1. lize nevyplácí. Jihlavské FBŠ dvěma rychlými góly na začátku 3. části smazali náskok FbK. Naštěstí se svitavští borci probudili rychle a Michal Hnát z rozehrávky nekompromisně prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Poslední slovo si vzal kapitán svitavských dorostenců Patrik Hnát a zvýšil opět na rozdíl 2 branek – 6:4. Následovala již jen závěrečná siréna a FbK Svitavy se mohlo radovat z dalších 3 bodů, které se v závěrečném účtování budou jistě hodit.

Po šesti kolech je FbK Svitavy v 1. Lize dorostenců – divizi III na 3. místě s 12-ti body. Před nimi je díky lepšímu skóre Havlíčkův Brod a budějovičtí Štíři se s 15 body ocitli v pozici lídra. V závěsu za Svitavami se drží Sokol Pardubice a Náchod. Posledním týmem jsou United České Budějovice, kteří stále nemají ani bod.

Příští utkání sehrají svitavští dorostenci doma v hale Na Střelnici. V neděli 13. listopadu se utkají v 11:30 se Sokolem Pardubice a v 16:00 s FTS Florbal Náchod, tedy s oběma svými pronásledovateli. Bude se tak na co dívat a vy u toho nesmíte chybět!

Komentujte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.