Špatné zprávy: Nové dresy A-týmu až ve 4. ligovém kole

Svitavští florbalisté a jejich fandové netrpělivě očekávají nové dresy A-týmu, se kterými se vracíme ke kořenům – k červeno-černé barevné kombinaci. Bohužel jejich výroba je pronásledována problémy a víkendové domácí zápasy bude muset A-tým ještě odehrát ve žluto-modrých dresech, které jinak tradičně obléká B-tým.

Co se s dresy tedy děje?

“První zpoždění přišlo díky protáhnutí jednání s novými sponzory FbK Svitavy až do prvního zářijového týdne, již tehdy bylo jasné, že 1. kolo 2. Ligy stihneme jen stěží, nakonec se tak opravdu stalo, že se vyrobit nestihly,” říká sekretář FbK Svitavy Lubomír Skála. A-tým dokonce toto utkání odehrál v rozcvičovacích tričkách, ale to bylo způsobeno tím, že Bystřičtí hráči nedorazili s jinými, než žlutými dresy a tričky.

Co způsobilo, že se dresy nestihnou vyrobit ani tento týden? Na to nám telefonicky odpověděl jednatel firmy Jersey53, pan Jiří Kameš: “Bohužel se dresy FbK Svitavy nestihnou vyrobit včas, aby byly k dispozici na sobotní utkání, protože jsme museli akutně vyrobit novou sadu dresů profesionálním hokejistům Litoměřic hrajících 1. Ligu. Sadu, ve které hráli v uplynulém víkendu jim totiž zničila rozbitá pračka.”

Věřme tedy, že v litoměřickém klubu, který vychoval například reprezentačního brankáře Milana Hniličku či obránce Martina Škoulu, další sadu dresů nezničí a my se budeme moci těšit z nových dresů již příští týden. Na domácí palubovce je poprvé svitavští fanoušci uvidí v ostrém utkání o víkendu 29. – 30. října.

Jako malou útěchu zveřejňujeme design dresů, který jsme chtěli do poslední chvíle před vámi utajit :-)

1 Komentář

Komentujte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.