Čas florbalových kouzel přichází

Na čarodějnice od brzkého rána budou ve svitavské hale Na Střelnici čarovat florbaloví kouzelníci. Bude tu totiž probíhat již jedenáctý amatérský turnaj nesoucí název Floorball Meeting, který s Florbal Klubem Svitavy za zády pořádá svitavský florbalový entuziasta Jirka Sehnal.

Rumpal´s cup – FLORBAL MEETING, jak zní celý jeho název, se hraje pravidelně každý rok na jaře a na podzim. Jeho nejvýraznější ambicí je sportovní setkání přátel ze všech stran florbalového sportu. Každým rokem získávají pořadatelé zkušenosti a rozvíjí se. “Začali jsme v tělocvičně ZŠ Felberova v roce 2006 s osmi týmy a dnes již hrajeme v hale Na Střelnici a je nás poněkud více,” uvádí šéf turnaje Jirka Sehnal a dodává: “I po letech se držíme původní myšlenky hrát pro radost, což činí z našeho turnaje jedinečnou a neopakovatelnou sportovní událost.”

Bit I may Sideburns price! Much. On b pharmacy in canada

Pro dvanáct týmů je nachystána slušná porce zápasů vrcholící kolem třetí hodiny velkým finále, jenž určí ty šťastné týmy, kteří budou moci nechat zapsat své jméno na unikátní putovní dřevěný pohár.

Letos dorazí týmy z Moravské Třebové, Litomyšle, Proseče, Březin, Hradce nad Svitavou a nemalé množství složených týmů současných i bývalých Svitaváků.

Turnaj je vyhlášen svou pohodou atmosférou, která naplňuje coubertinovské heslo, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Udělejte si čas a přijďte se naladit na večerní čarodějnický rej!