Fat Pipe

Oficiálním partnerem Florbal Klubu Svitavy je společnost SPORTAGON CZ, s r.o., výhradní distributor značky FAT PIPE pro Českou republiku.

Značka florbalového vybavení FAT PIPE se vyrábí od roku 1995 a poprvé byla představena v roce 1996 na Mistrovství světa můžu ve Švédsku. FAT PIPE sídlí ve finských Helsinkách a od roku 2001 se jeho produkty dováží i do České republiky.  Pro výrobu florbalek FAT PIPE se používá karbonové nebo kompozitové materiály. V současné době vyrábí nejlehčí hůl na světě RAW, jejíž 96cm verze váží pouze 177 gramů.

V sortimentu značky FAT PIPE naleznete florbalové hokejky pro všechny věkové kategorie a mnoho dalších florbalových doplňků. Každý si může vybrat své eso! Vše si můžete prohlédnout v novém katalogu:

Objednávka

vyplňte následující formulář
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Sleva pro členy

Členové Oddílu florbalu TJ Svitavy nakupují zboží značky FAT PIPE se slevou 30% z maloobchodní ceny.


Dodání zboží

Zboží je objednáváno hromadně zhruba 1x měsíčně. Po obdržení objednávky Vám budou zaslány bližší informace o dostupnosti zboží a termínu dodání (zhruba 14 dní).


Převzetí zboží

Vámi objednané zboží bude k vyzvednutí ve sportovní hale Na Střelnici u trenérů či sekretáře oddílu. Poštovné a balné činí 150 Kč. Při objednávce v hodnotě nad 4 000 Kč bez DPH je zdarma.


Platba

Platba probíhá buď hotově při převzetí zboží (u trenérů či sekretáře oddílu), nebo na účet uvedený v potvrzení objednávky.