Výkonný výbor

René Hnát
Předseda oddílu

Označován za ikonu svitavského florbalu stojí za jeho největším rozvojem, který odstartovalo otevření sportovní haly Na Střelnici v roce 2001. Bývalý brankář a mnoho let trenér těch nejmenších. S bývalou hráčkou FbK Zuzanou má dceru Viktorii a syna Ondřeje.

Lubomír Kocourek
Člen VV, Metodik

Zakládající člen oddílu, který byl součástí prvního svitavského florbalového týmu. Před 17 lety se dal na trenérskou dráhu, stojí za účastí svitavských žen v Extralize a také za postupem mužů do 1. ligy. Působil také jako asistent u reprezentace juniorek.

Jakub Klusák
Člen VV, Mládež

Do klubu přišel z hokejového oddílu v roce 2002 a naskočil do zlaté generace FbK, jež tehdy nastupovala do 2. ligy juniorů, a která později postoupila do 1. ligy mužů. Z hráčské role plynule přešel do trenérské a stará se o malé svitavské florbalisty.

Ondřej Botoš
Člen VV, Mládež

Nejmladší člen vedení je v klubu od roku 2001 a prošel jako hráč jeho kompletní strukturou. Již během hraní se chopil trenérských desek a už je neodložil. Srdcař, který vždy zodpovědně odvádí i černou práci a vede organizaci domácích prvoligových zápasů.

Lukáš Brýdl
Člen VV, A-tým

Motor prvoligového tažení, který svou buldočí povahu na hřišti v dobrém slova smyslu přenáší i do zákulisí. Jako hráč i člen vedení má lví podíl na úspěšném tažení svitavského florbalu českou elitní soutěží. Bývalý reprezentant v travním lyžování je členem klubu od roku 2000.