Pojištění

Úrazové pojištění od 1. ledna 2017 – Kooperativa pojišťovna, a. s.

Škodné události (úrazy) vzniklé po 1. 1. 2017 se uplatňují dle smlouvy č. 4950050842 u Kooperativa pojišťovna, a. s., na jejích formulářích.

Členové České florbalové unie a účastníci akcí, které pořádá ČFbU, jsou pojištěni proti úrazu. Jde o pojištění díky členství ČFbU v Českém olympijském výboru. Jedná se o smlouvu uzavřenou mezi Českým olympijským výborem a Kooperativa pojišťovnou, a.s. Tato smlouva platí do konce roku 2017.

Smlouva s Kooprativa pojišťovnou a.s. se vztahuje na všechny členy ČFbU, tj. i na členy florbalových oddílů, dále i na účastníky akcí, které florbalové oddíly pořádají. Pojištěny jsou všechny události, které se stanou během oficiálních utkání ČFbU a společné dopravy na ně. Dále události během všech akcí, které pořádá ČFbU včetně společné dopravy na tyto akce.

Pro hlášení pojistných událostí využijte tohoto návodu z webu pojišťovny Kooperativa.

  • Na webu Kooperativy stáhněte formulář Oznámení úrazu, který vyplňte dle pokynů a nascenovaný pošlete elektronicky na příslušný regionální či celostátní sekretariát ČFbU.
  • Pojistnou událost hlásí pojištěná osoba a je třeba ji nahlásit co nejdříve po ukončení léčení.
  • V případě dotazů ohledně úrazů se obraťte na infolinku pojišťovny Kooperativa a.s.: +420 957 105 105; info@koop.cz

V případě, že potřebujete potvrdit úraz z loňského roku, obraťte se na Lucii Sikorovou na adrese sikorova@ceskyflorbal.cz