Členské příspěvky

Každý člen je povinen hradit členské příspěvky vztahující se vždy na období jednoho kalendářního roku.

Termín odevzdání členských příspěvků na kalendářní rok 2017 je 31. března 2017

Nově lze členské příspěvky uhradit bezhotovostně na bankovní účet 2001130746/2010

Čestný člen

50 Kč / rok
  • bez omezení věku
  • omezené výhody

Hráč/ka do 18 let

3 700 Kč / rok
  • 2000 a mladší
  • 3 400 Kč – oddíl
  • 300 Kč – TJ

Hráč/ka od 18 let

3 900 Kč / rok
  • 1999 a starší
  • 3 400 Kč – oddíl
  • 500 Kč – TJ

Co získáte?

o čem je členství v FbK Svitavy

Bezplatné využití sportovišť

V rámci pravidelných i mimořádných tréninkových jednotek můžete bezplatně využívat komfort moderního sportovního zázemí, které je ve městě Svitavy k dispozici.

Zlevněný vstup pro regeneraci

Unavený po tvrdém tréninku či soutěžním utkání? Můžeš využít zlevněný vstup do regenerační části tribuny Svitavského stadionu s vířivkou.

Odborný dohled

Stovky hodin ročně strávíte tréninkem pod dohledem trenérů s licencí Českého florbalu, kteří jsou po základním školení nadále pravidelně vzděláváni.

Všestranný rozvoj

U mladších hráčů a nováčků se nesnažíme okamžitě zaměřovat pouze na florbal a naši trenéři dbají na sportovní všestrannost. V rámci tréninků se dostane i na jiné sportovní aktivity.

Slevy na špičkové vybavení FAT PIPE

S florbalkami značky FAT PIPE hrálo na posledním mistrovství světa nejvíce hráčů, jsme proto hrdí, že je tato špičková finská značka již několik let naším partnerem. Jako členové máte základní slevu 30 % na veškeré vybavení a během roku si můžete vybírat ze speciálních akčních balíčků.

100% pokryté startovné

Abyste se svým týmem mohli nastoupit do ligových utkání nemusíte se o nic starat. Klub hradí veškeré startovné a soutěžní kauce. Pouze hráči starší 18 let jsou povinni zaplatit licenci 500 Kč za sezónu.

Pojištění

Každý aktivní sportovec je na základě smlouvy Českého olympijského výboru se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou pojištěn v rámci oficiálních utkání a společné dopravy na ně. Více čtěte ZDE.

Být součástí florbalové rodiny

Florbalistů je v České republice více než 74 000, což je řadí hned za fotbal na 2. místo mezi největšími sporty u nás. I ty se můžeš stát součástí této velké florbalové rodiny a party v FbK.