Turnaj

sobota 9. 8. – základní skupiny
kód sk. start domácí skóre hosté
Z01 A 08:00 FbK Svitavy J 0 : 3 FBC Polička
Z02 B 08:40 FbK Svitavy 6 : 1 ČOKOVOKO
Z03 A 09:20 Erupting Dragons HB 4 : 4 Rytíři Uničov
Z04 B 10:00 Predators Kunštát 1 : 2 Střed zeměkoule
Z05 A 10:40 FBC Polička 1 : 5 Erupting Dragons HB
Z06 B 11:20 ČOKOVOKO 5 : 3 Predators Kunštát
Z07 C 12:00 Nimble Old Man 3 : 1 FTC Vysoké Mýto
Z08 C 12:40 TJ JM Chodov B 0 : 4 Jinej Level
Z09 A 13:20 FbK Svitavy J 0 : 1 Rytíři Uničov
Z10 B 14:00 FbK Svitavy 8 : 2 Střed zeměkoule
Z11 A 14:40 Erupting Dragons HB 2 : 0 FbK Svitavy J
Z12 B 15:20 Predators Kunštát 1 : 7 FbK Svitavy
Z13 A 16:00 Rytíři Uničov 3 : 0 FBC Polička
Z14 C 16:40 FTC Vysoké Mýto 0 : 2 TJ JM Chodov B
Z15 C 17:20 Nimble Old Man 1 : 1 Jinej Level
Z16 B 18:00 Střed zeměkoule 3 : 3 ČOKOVOKO
Z17 C 18:40 TJ JM Chodov B 0 : 2 Nimble Old Man
Z18 C 19:20 Jinej Level 3 :3 FTC Vysoké Mýto
Skupina A
P tým Z V R P skóre body
1 Erupting Dragons HB 3 2 1 0 11:5 7
2 Rytíři Uničov 3 2 1 0 8:4 7
3 FBC Polička 3 1 0 2 4:8 3
4 FbK Svitavy J 3 0 0 3 0:6 0
Skupina B
P tým Z V R P skóre body
1 FbK Svitavy 3 3 0 0 21:4 9
2 ČOKOVOKO 3 1 1 1 9:12 4
2 Střed zeměkoule 3 1 1 1 7:12 4
4 Predators Kunštát 3 0 0 3 5:14 0
Skupina C
P tým Z V R P skóre body
1 Nimble Old Man 3 2 1 0 6:2 7
2 Jinej Level 3 1 2 0 8:4 5
3 TJ JM Chodov B 3 1 0 2 2:6 3
4 FTC Vysoké Mýto 3 0 1 2 4:8 1
neděle 10. 8. – PLAY-OFF
kód start domácí skóre hosté
Kvalifikace
K1 09:00 FBC polička 0 : 1 TJ JM Chodov B
K2 09:35 Střed zeměkoule 2 : 0 FTC Vysoké Mýto
K3 10:10 ČOKOVOKO 2 : 1 FbK Svitavy J
K04 10:45 Jinej Level 7 : 4 Predators Kunštát
Čtvrtfinále
Q1 11:30 Rytíři Uničov 4 : 0 TJ JM Chodov B
Q2 12:10 Nimble Old Man 1 : 2 Střed zeměkoule
Q3 12:50 Erupting Dragons HB 2 : 1 ČOKOVOKO
Q4 13:30 FbK Svitavy 6 : 1 Jinej Level
Semifinále
S1 14:10 Rytíři Uničov 1 : 4 Střed zeměkoule
S2 14:50 FbK Svitavy 3 : 2n Erupting Dragons HB
Finále
F3 15:40 Rytíři Uničov 6 : 3 Erupting Dragons HB
F1 16:30 Střed zeměkoule 4 : 7 FbK Svitavy
Kvalifikační skupina D
P tým # body RB VB
1 FbK Svitavy 1. 9 +17 21
2 Erupting Dragons HB 1. 7 +4 9
3 Nimble Old Man 1. 6 +4 6
4 Rytíři Uničov 2. 7 +4 8
5 Jinej Level 2. 5 +4 8
6 ČOKOVOKO 2. 4 -3 9
7 Střed zeměkoule 3. 4 -5 7
8 FBC Polička 3. 3 -4 4
9 TJ JM Chodov B 3. 3 -4 2
10 FTC Vysoké Mýto 4. 1 -4 4
11 FbK Svitavy J 4. 0 -6 0
12 Predators Kunštát 4. 0 -9 5

VYSVĚTLIVKY: P = pořadí; Z = počet zápasů; V = počet výher; R = počet remíz; P = počet proher; # = umístění ve skupině; RB = rozdíl branek; VB = vstřelené branky