HYDRA CUP je kompletní

Po odhlášení ostravských týmů FF Prostatic a Amatéři.cz zaplnili jejich místa týmy Predators Kunštát a FTC Vysoké Mýto. Turnaj je tak opět kompletní. Zveřejňujeme také rozhodčí, kteří budou řídit všechny zápasy na turnaji. Jsou jimi pánové Jan Perla – Jiří Vrzala (licence B) a Petr Števček – Radek Števček (licence C).

Čtěte více

Výhody pro hráče Hydra cupu

Stejně jako v předchozích ročnících jsou pro registrované týmy a jejich hráče na letošním Hydra cupu připraveny akce na občerstvení, zlevněné sportovní aktivity, turnajová párty a další lokální akce. Všechny výhody lze čerpat na základě předložení platné turnajové pásky, kterou hráči obdrží při registraci v hale Na Střelnici.

Čtěte více

Svitavský letní turnaj HYDRA CUP pošesté

Ani letos se týden před největším mezinárodním turnajem Czech Open nebudou florbalisté nudit. Florbalový klub Svitavy již pošesté odstartoval přihlašování klubů na oblíbený letní turnaj HYDRA CUP, který se uskuteční 9.-10. srpna v hale Na Střelnici.  Počet týmů se oproti loňskému systému nemění. O vítězi tak rozhodnou souboje mezi 12 týmy, které budou rozděleny do třech skupin po čtyřech týmech. Boje ve skupinách proběhnou v sobotu a v neděli již tradičně přijdou na řadu vyřazovací zápasy.

Čtěte více