Víkendové úspěchy a neúspěchy juniorů

V neděli 9. 10. se náš tým zúčastnil dalších dvou zápasů v této sezóně. Tento den jsme navštívili město Rokytnice. Cesta byla dlouhá, a tak jsme museli vyjet brzo ráno, což se některým z nás moc nelíbilo. Co se dalo dělat, po nějaké té lehčí snídani jsme se vydali na cestu. Čekaly nás různé objíždky, ale nakonec jsme se všichni dopravili na místo.

Obhlídli jsme soupeře a začalo zahřívání a rozcvičování, který bylo dost nutný, protože v hale byla zima… jak už se dalo po zkušenostech očekávat. Jako první nás čekal zápas s Předměřicemi. V této sezóně jsme se s nimi již setkali, takže jsme věděli, co můžeme očekávat. Ovšem žádné podceňování. Utkání bylo poměrně vyrovnané a po druhé třetině byly Předměřice ve vedení. To jim však dlouho nevydrželo. Začátkem třetí části hrací doby se nám povedlo umístit několik rychlých gólů. Zápas skončil za stavu 8:5 v náš prospěch. Naším nejúspěšnějším střelcem se pro tento zápas stal Vojta Dvořáček, který si těch fíků střelil rovnou 5. Většinou s asistencí Jiřího Jedličky, který zároveň přispěl svými 2 góly. Poslední gól tohoto zápasu dala Sára Svozilová. Utkání bylo za námi a 3 body jsme měli jasný. Před sebou jsme měli asi hodinové volno a čekání na další zápas. Pro některý však pauza na pořádnej oběd.

V dalším utkání se na nás chystalo Orlicko-Třebovsko, kterému jsme bohužel podlehli. Už po první třetině byl tým soupeře ve vedení a to 4:1. Náš zatím jediný gól dal Jiří Jedlička, který tuto akci opakoval v polovině druhé části, a naše skóre se začalo zlepšovat. Po gólu Anety Jiroušové se stav zvýšil na 4:3 a vyrovnání bylo na dosah. Nakonec se však nepodařilo stav udržet a obdrželi jsme další zásahy do naší branky. Poslední gól druhé třetiny a zároveň celého utkání střelil David Čížek. Za stavu 8:4 jsme odcházeli ze hřiště. Měli jsme několik šancí, které jsme bohužel nedokázali využít. Víme, že máme co zlepšovat a na čem pracovat. Může nám to být motivací a ponaučením do dalších zápasů.

Myslím, že to byl v celku úspěšný víkend a můžeme se radovat ze tří vybojovaných bodů. Máme teď spoustu času pilovat naše nedostatky a následně naše zlepšení ukázat při dalších zápasech.

Aneta Jiroušová

Komentujte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.