Šestibodové zahájení sezóny juniorů

V neděli 24. září se náš tým zúčastnil prvních dvou zápasů této sezóny, které proběhly na domácím hřišti v hale Na Střelnici. Byli jsme plní očekávání a nikdo z nás nedovedl odhadnout, jak jednotlivá utkání dopadnou. Proběhlo rozdávání dresů, sestavování formací a zvolení taktiky. Vyslechli jsme rady trenéra a netrpělivě očekávali začátek utkání. V 9 hodin jsme zahájili boj s Předměřicemi. Během prvních minut byl stav vyrovnaný 1:1. Náš tým nasázel několik branek a rychle zvyšoval svůj náskok. Nezalekli jsme se ani vlastního oslabení, během kterého inkasovaly Předměřice další gól. Zápas byl úspěšně ukončen za stavu 8:1 a my se mohli radovat z prvních tří bodů.

Čekalo nás několik hodin odpočinku a nabírání nových sil na další zápas, který nakonec skončil neméně úspěšně. Vyhráli jsme 5:2 a další tři body byly doma. Utkání s Přeloučí bylo v první třetině velmi vyrovnané a dlouho se čekalo na první gól, který bohužel padl do naší branky. Během zápasu jsme se opět setkali s vyloučením, které se nám podařilo ustát. Promítaly se naše světlejší, i tmavší chvilky. Nakonec vše dopadlo nejlépe, jak mohlo a z hrací plochy jsme odcházeli v dobré náladě s potleskem fanoušků.

Ze zápasu jsme si odnesli spoustu zkušeností, které se pokusíme zúročit v následujících utkáních. Nejbližší zápas, který nás čeká je opět s Předměřicemi, ve kterém se pokusíme náš skvělý výsledek obhájit. Doufáme, že se nevyplní přísloví „První vyhrání z kapsy vyhání“ a budeme ve sbírání drahocenných bodů pokračovat i nadále. Víme, že následující zápasy nebudou snadné, ale uděláme maximum pro to, abychom v nich uspěli.
Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit a pomohli nás dovést k takovému úspěchu. Budeme se na vás těšit na dalších utkáních.

#Hungryforthegame

Aneta Jiroušová

Komentujte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.