Kanonáda starších žáků v domácí hale

Dvacet osm gólů v síti soupeřů a jeden obdržený, taková je bilance našich starších žáků z domácích zápasů proti Fbk Chrudim a Fbk Orlicko-Třebovsko. Slušně zaplněná tribuna viděla spustu pěkných akcí, branek  a dvě pohodová vítězství našich borců.

Fbk Svitavy : Fbk Piráti Sokol Chrudim  21:0 (7:0, 8:0, 6:0)

Jednoznačná záležitost domácích … Zápas, ve kterém bylo možné vyzkoušet několik herních variant. Ze spousty gólů je třeba vyzdvihnout první branku Adama Vrby (v dresu starších žáků), který tak jen podpořil výbornou hru třetího útoku.

Branky: Petržela 7x, Jakubec 4x, Broulík 3x, Husák 2x, Chodil, Vašák, Adámek, Vrba, Macků

 

Fbk Orlicko-Třebovsko : Fbk Svitavy       1:7 (0:5, 1:1, 0:1)

Pohodová první třetina, potom trochu trápení, tak by se dal zjednodušeně zhodnotit celý zápas. Je ale třeba zmínit celozápasový tlak na obranu soupeře, který občas „jen vyhazoval míčky“ ze svého obranného pásma, aby si alespoň chvíli oddechnul.

Branky: Jakubec 3x, Chodil 2x, Petržela, Husák

 

Sestava

Brankáři – David Filip, Hejl Jindřich

Obrana – Petržela David, Kopačka Jonáš, Adámek Milan, Macků Vojtěch, Vrtěna Tomáš

Útok – Jakubec Vít, Husák Ondřej, Chodil Roman, Jansa Lukáš, Broulík Pavel, Vašák Ladislav, Štěpánek Jakub, Vrba Adam, Motl Jakub

 

Komentář trenéra Kocourka

V kabině jsem kluky pochválil, ale zároveň jsme si řekli, že na spoustě věcech je třeba dále pracovat. Musím vyzdvihnout týmovou hru a naše „Kubíky“ (Kuba Motl, Kuba Štěpánek, Adam Vrba), kteří sice hrají třetí útok, ale svými výkony se rovnají prvním dvěma.

 

Komentář Kuby Motla

Nastříleli jsme hodně gólů, hráli jsme dobře do obrany a výborně jsem si se spoluhráči zahrál. Do kabiny jsem klukům za neproměněné šance donesl muffiny.

Komentujte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.