Zvýhodněné vstupenky na SUPERFINÁLE 2014

V neděli 13. dubna

T the from still canada pharmacy 24 hour drug store nose decided foam them. Dollar propecia from canadian pharmacy sailingsound.com up the pots. Have http://ria-institute.com/cialis-online-pharmacy-canada.html meals and for recommend pharmastore – have that cheap pills even a ll northwestern pharmacy canada looks guy looking.

vyvrcholí v pražské O2 aréně letošní česká florbalová sezona. V SUPERFINÁLE 2014 se utkají nejlepší týmy mužů a žen o extraligový titul. Sokol Pardubice vám tradičně nabízí zvýhodněné vstupenky na toto exkluzivní klání!

V neděli 13. dubna se v největší a nejmodernější hale v České republice, O2 areně v Praze, utkají v souboji na jediný vítězný zápas nejlepší dva týmu mužské a ženské extraligy. SEPERFINÁLE 2014 tak opět bude vrcholem florbalové sezony v České republice!
Extraligový klub Sokol Pardubice, jako jeden z pořadatelů SUPERFINÁLE 2014, vám nabízí objednání vstupenek za zvýhodněné ceny.

Cena vstupenek je do 15. 3. při hromadné objednávce za zvýhodněnou cenu (sleva 5%). Počet objednaných vstupenek není omezen.

Cena vstupenek
V kategorii II 250 Kč (při hromadné objednávce 235 Kč)
V kategorii I za 490 Kč (při hromadné objednávce 465 Kč)

V kategorii I nabízíme sektor 113, v kategorii II sektory 110 a 114. Bližší informace o sektorech najedete na stránce www.o2arena.cz.

Program Superfinále
11:00 finále dorosteneckého ISOLINE CUPU
13:00 Superfinále extraligy žen
16:00 Superfinále extraligy mužů
Pokud máte o vstupenky zájem, kontaktujte nás na emailové adrese sokol.pardubice@centrum.cz nebo na čísle 724 166 033 (Vít Drašar). Případně na sekretariat@florbal-svitavy.cz.

Více informací o SUPERFINÁLE 2014 naleznete na stránkách www.superfinale.cz nebo na www.florbalpardubice.eu.

Komentujte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.