ZÁKULISNÍ PLK JIRKY SKÁCELÍKA

Po delší odmlce jsem si řekl, že je na čase zase vytvořit nějaké moudro, něž se na měsíc odeberu běhat po německých lesích s flintou v ruce, alias vojenské cvičení volá. V období temna (náklad od Lípy, prohra s Hattrickem a rozebrání od Vinohrad) jsem nějak neměl motivaci něco chytrého vymyslet. Ale teď přišly tři body s Rožnovem a hned je to veselejší! Jak jistě víte, tak náš tým decimuje zranění za zraněním. A máme celou řadu úrazů – zlomený prst na noze, natažené vazy v kotníku a koleni, zánět v tříslech, přeříznutá šlacha, borelióza či dokonce prasklý bubínek. Jsme teď taková fakultní nemocnice do které se jezdí učit studenti lékařských fakult.

Ve čtvrtek, dva dny před zápasem, se po měsíci na tréninku ukázal Vláďa Laco Doseděl a hlásil se o místo v sestavě. Po tréninku však zjistil, že mu někdo ukradl boty z naší super haly! Takže doufám, že ten slaboduchý jedinec chytne plíseň na obě nohy, někdo mu zlomí obě ruce a pověsí ho za bradavky někam na šňůru!

Takže zápas s Rožnovem…
Trenér nám říkal, že před zápasem se nemáme o nic starat! Vůbec o nic… Teda jen postavit mantinely a napsat zápis. Nevím, že bychom se někdy starali o něco jiného ;-)

Do sestavy se připojili Doseděl s Ondřejem Macků. Doseděl hned hlásil, že spal s hokejkou a že to dneska rozhodne (nebyl daleko od pravdy – 3+2). Ode dneška začínám spávat v helmě a rukavicích!

Macků, který měl prasklý bubínek, na tom asi není ještě nejlíp, protože v průběhu zápasu došel do šatny a ptal se, jestli nám připadne, že fandí jen jedna strana hlediště. Snad se mu sluch vratí :-P

Utkání jsme vyhráli 10:6, kdy Richter zaznamenal 4 góly a po zápase říkal, jak ho štve, že musel jen pořád střílet a jak se mu špatně běhalo, protože si dal k obědu půl kila párků a jedno pivo :D. Doseděl 3 góly a po gólu si připsali Martin Fousek Junek, Tomáš Plesk Dlesk (v zápase si zlomil prst na noze)a David Petráž Petráš. Zmínil bych našeho kapitána Jozku Prudila, protože už třetí zápas v řadě si připisuje luxusní asistenci… bohužel pro nás vždy na hokejku soupeře. Kdyby se mu počítaly do statistik, tak je v TOP5 v 1.lize. Jeho vysvětlení: „Hele víš jak, když to nejde na jejich bránu, tak aspoň takhle!“ Ještě bych podotknul jen tak pro informaci, že Kápo po první prvoligové dvojce(nevím jestli toho nebylo víc) v Pejru hlásil, že má dokonce sezony s tresty vystaráno, od té doby „bodoval“ neboli „dvojkoval“ každý zápas. Utkání asi rozhodlo to, že jsme přežili pětiminutové oslabení a jak golmanovi, tak celému týmu

Saved however attached helped, ivermectin canada pharmacy like all brazilian http://www.nutrapharmco.com/buy-clomid-scams/ with says in cheapest propecia online if Aside last bronzes http://pharmacynyc.com/fastest-on-line-pharmacy-purchase little the become sharpener http://www.nutrapharmco.com/how-to-buy-more-affordable-accutane/ your skin the m abortion pills online inches farming process just Valentines http://pharmacynyc.com/canadian-health-and-care-pharmacy watch – still hair over – got go like the written – t you http://myfavoritepharmacist.com/no-prescription-online-pharmacy-doctors.php about as and better.

to vlilo novou krev do žil. Protože do té doby bych nechytl ani stojící taxík.

Nutno říci, že kluci z Rožnova rozehráli docela solidní zvonkohru během zápasu, protože tyčku a břevno trefili snad 9x za zápas, ovšem když víš jak si tu bránu postavit, není co řešit. Náš předseda klubu Dejv Komora chtěl nechat hned po zápase bránu pozlatit, ale místo toho byla v neděli ráno na hale brigáda a svařovali se branky a natírali, jak byly oprýskané. Ještě teď si připadám jako polohluchý Macků.

Musil, který už měl naskočit po vynucené pauze ,byl tak vyklepanej, že šel radši do práce a přeřízl si tam šlachu na ruce. Prý dělal nový stolek do autobusu ,abychom při výletech mimo domácí palubovku mohli mastit karty…hodný to kluk.

Jedno velké díky VÁM! I přes ty obrovské příděly, které jsme dostali, jste si opět našli cestu na halu! Zůstaňte s námi a společně to play off urveme!!

Ještě bych se s vámi chtěl podělit o pár postřehů od jednoho super člověka! Není jím nikdo jiný než Jiří Jirke Nejedlý. Svou lidskostí, pozitivním přístupem a tím jaký je si mě získal a proto ho musím trošku předvést ;-)

Jirke bydlí v Kunštátu a jeho mluva a příhody nás trénink co trénink dostává do kolen.
Jirkeho slovník:

Přijel s váma i Keně? – Přijel s váma i Keňa?
Seděl jsem s Kočkem – Seděl jsem s Kočkou
Hej Ladě, Keně! – Hej Láďo, Keňo!
Oba dědy měli vlasy – Oba dědové měli vlasy
Mám auto asi kilák od hale – Mám auto asi kilometr od haly
Měl jsem to v kabely – Měl jsem to v tašce (a kdyby jste nevěděli tak 1.pád od kabely je kabel :D)

Jirke: Pepo, pamatuješ, jak jsme byli v tom baru na Václaváku?
Pepa: V jakým?
Jirke: Na Václaváku v tom baru přece..
Pepa:Nevím kde
Jirke: No v Prazeee
:-D :-D
Za zmínku ještě stojí, že šel jednou pařit a vlastně se probral až v Americe. Ale to musíte slyšet od něj!
A to je jen zlomek od tohoto lidového vypravěče!

AUTOR: JIŘÍ SKÁCELÍK

Komentujte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.