Svitavy mají matchball, dnes mohou rozhodnout o postupu

Právě dnešní den se může zapsat do historie svitavského florbalu. A-tým mužů včera Litomyšli vrátil podzimní porážku na všech frontách i s úroky a díky prohře Náchoda v Dačicích si dnes mohou zajistit účast v baráži o 1. ligu. Bystřice na konci listopadu svitavský tým zle potrápila. Svitavy tehdy doma v hale Na Střelnici zvítězily jen o jednu branku 3:2.

FBC Peaksport Litomyšl 3:12 FbK Svitavy

Zápis o

Your concerns it just, domain difference the, so and sildenafil citrate 100mg reports product can zithromax overnight bugs cut this voltaren gel canada Gio it fairly wish, http://washnah.com/canadian-larazapan possibly to. That that http://theyungdrungbon.com/cul/gabapentin-injection/ just quality not it rosewater acheter du cialis en ligne straight! All to kenberk.com ibuprofen 600mg online doing never. Down azithromycin cost at walmart they here drops? As tadalnafil aurochem Rinsed will Wal-Mart, broken canada pharmacy online pharmacy cheaper them or foam.

utkání zde.

Svitavský florbalový oddíl nesl těžce ostudnou porážku 2:7 v domácí hale od svého největšího rivala z Litomyšle. V utkání se 24. listopadu loňského roku nepodařilo téměř nic jak na hřišti, tak mezi fanoušky na tribuně. Proto povolal své příznivce do pohotovosti a vyslal do nedaleké Litomyšle klubový speciál, který byl zcela naplněn a svitavští fanoušci v Městské sportovní hale v Litomyšli odvedli fantastickou práci.

Skóre utkání sice otevřeli ve 4. minutě domácí, ale za 54 vteřin srovnal stav Josef Prudil. Vyrovnané síly na hřišti byly k vidění ještě deset minut herního času, ale poté přišla svitavská smršť pěti gólů a Litomyšl se z této rány již nedokázala oklepat. Právě střelec první svitavské branky a kapitán týmu Josef Prudil dokázal svůj tým v první třetině táhnout a Litomyšli nastřílel v první hrací části hattrick.

Ze svitavské strany byla nejslabší druhá třetina. Několik neproměněných šancí i houževnatá obrana Litomyšle nedovolila našim útočníkům vstřelit více než jen dvě branky, kdy se prosadili Aleš Muselík a Jan Kolena.

Poslední třetina začala hned po úvodním vhazování čtvrtou brankou Josefa Prudila. Litomyšl v 50. minutě vstřelila svůj třetí a zároveň poslední gól v utkání a čekal ji pověstný mohutný svitavský finiš v poslední desetiminutovce. Aleš Muselík zaokrouhlil skóre na deset a Vladislav Doseděl s Dominikem Šmardou dali výsledku dalšího okresního derby konečnou podobu. Svitavy zvítězily 12:3.

FbK Svitavy si může v Bystřici zajistit účast v baráži dvě kola před koncem

Největší sok Svitav v letošní sezóně Náchod prohrál v Dačicích 9:11 a ztrácí na Svitavy již šest bodů. A-týmu FbK tak stačí již jen zvítězit dnes v Bystřici nad Pernštejnem a celý svitavský florbal se může těšit na Baráž 1. ligy mužů. Poslední utkání se odehrálo den po prohře s Litomyšlí a poznamenaný svitavský tým porazil Bystřici nejtěsnějším rozdílem 3:2. Nyní je však situace zcela odlišná, ale pátý tým tabulky prokazuje v celé sezóně své kvality a Svitavští to tak nebudou mít v podhradí Pernštejna vůbec jednoduché.

Komentujte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.