Fotosoutěž: Podpoř florbalisty a pošli fotku, jak fandíš

Florbalový klub Svitavy připravil pro své fandy fotosoutěž ‚Společně do 1. ligy‘. Akce bude probíhat od 1. března do 24. března. V případě barážové účasti o 1. ligu budou moci fanoušci posílat své fotky ještě další dva až tři týdny. Vše bude záviset na výsledcích.  Ihned po skončení sezóny se sejde Výkonný výbor FbK Svitavy, vyhodnotí originalitu, kreativitu zaslaných fotografií a poté odmění tři nejlepší fandy věcnými cenami včetně zbrusu nového klubového trika.

„Vnímáme, že s úspěchem mužů ve 2. lize se významně rozšiřuje i fanouškovská základna. Na Facebooku jsou aktivní nejen členové klubu, ale přidávají se k nim v posledních týdnech i lidé, které florbal oslovil poprvé. I s tímto vědomím jsme našim fandům připravili možnost zviditelnit se a zároveň nás podpořit,“ říká předseda klubu David Komůrka.

„Klubová trika budou mít zbrusu nový design. Zatím mohu prozradit jen to, že jsme jeden z mála klubů, který má ve svém logu zároveň i slogan. A toho chceme využít. Pokusíme se to vymyslet co nejlépe,“ dodává sekretář klubu Lubomír Skála.

Do soutěže se může přihlásit prakticky kdokoli – od dětí, hráčů, rodičů, babiček a dědečků až po zaryté fandy. Fotografie je možné zasílat na mail sekretariat@florbal-svitavy.cz a musí obsahovat stručný popis vystihující místo (například bubnuji pro FbK Svitavy, z hor například S FbK Svitavy vždy na vrcholu apod.) a jméno soutěžícího. Do mailu uveďte také mobilní číslo. Fotky budou umístěny na webové stránce www.florbal-svitavy.cz s prolinkem na Facebook FbK Svitavy. Pod jednotlivými fotkami bude prostor pro reakce na fotku.

FbK Svitavy mají čtyři kola před koncem základní části tříbodový náskok před druhým Náchodem. S tímto týmem mají v případě rovnosti bodů i lepší vzájemnou bilanci. Postupně se tým Luboše Kocourka utká s Litomyšlí (9.3 od 19:00 FBC Peaksport Litomyšl vs. FbK Svitavy v MSH Litomyšl), Bystřicí (10.3 od 15:00 ASK Bystřice n.P. vs. FbK Svitavy ve SH Bystřice n/P). Na domácím hřišti přivítá 23.3 od 15:00 21 TJ Centropen Dačice a 24.3 také od 15:00 Spartak Pelhřimov B. Nenechte si tyto zápasy ujít a podpořte FbK Svitavy.

Komentujte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.