O víkendu čekají hráče Svitav jejich poslední zápasy v roce 2012

O víkendu čekají hráče Svitav jejich poslední zápasy v tomto kalendářním roce! V sobotu od 17:00 proti Dačicím v Třešti a poté v neděli opět od 17:00 zajíždějí na horkou půdu do Pelhřimova, kde se utkají s B-týmem Spartaku. S týmem bohužel nebude moci odjet brankář Jiří Skácelík kvůli zdravotním potížím (naštípnutý prst). Jeho místo ovšem zacelí nadějný juniorský gólman Filip Lamař. Otazník také visí nad účastí Jana Malého, který bojuje s nachlazením.

Sobota 17:00 – TJ Centropen Dačice vs. FbK Svitavy

O sobotním podvečeru se ve sportovní hale města Třešť, které se nachází 27 km jižně od Dačic, střetnou cesty FbK Svitavy a TJ Centropen Dačice. Ty momentálně okupují šesté místo v tabulce s bilancí 4 výher, 4 proher a 1 prohra v prodloužení. Jsou průměrným týmem, ale tu a tam dokážou porážet těžké soupeře, jak se o tom mohla přesvědčit Jaroměř (7:3) nebo Hradec Králové (6:5).

Komentář Jiřího Skácelíka k soupeři: “Dačice rozhodně chceme porazit. Cokoliv jiného než tři body jsou považovány za ztrátu, jak před rokem řekl Petr Čáp. A já s tím plně souhlasím. Je třeba se soustředit zápas od zápasu a jít si za svým“.

Neděle 17:00 – Spartak Pelhřimov B vs. FbK Svitavy

Pelhřimov B je nováčkem soutěže a zatím to také potvrzuje a krčí se na posledním místě společně s největším překvapením soutěže Snipers Třebíč. Ovšem nenechme se mýlit, Pelhřimovu občas vypomáhají někteří hráči z prvoligového A-týmu. Například Martin Kos, který ve 4 zápasech nasbíral úctyhodných 12 bodů. Milan Paták, nejlepší střelec si v devíti zápasech připsal 16 branek.

Komentář Jiřího Skácelíka k soupeři: “Ač je Pelhřimov poslední, tak bude určitě kvalitním soupeřem, ale i tak se do Pelhřimova jede vyhrát. Přeji klukům hodně štěstí a trenérovi pevné nervy! Kdyby náš vedoucí Josef Prudil zamluvil ubytování pro 16 lidí a ne pro 15, tak jsem mohl jet taky… Díky“!

Komentujte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.