ZÁKULISNÍ PLK: Barážové mecheche

Poslední víkend sezony se nám blížil. Na přípravu na nejdůležitější víkend sezony jsme měli narozdíl od některých našich soupeřek celý měsíc. Příprava byla náročná, některé hráčky během přípravy onemocněly, ale do baráže jsme se daly naštěstí všechny do kupy. A díky tomu, že muži-A ukončili sezónu a uvolnili tak v pátek halu, hned jsme toho využili a zkoušeli různé variace hry.

1. Barážový den

První barážový den začal už v 10 hodin, kdy jsme odehráli zápas proti Žďáru. Úkol byl jasný – vyhrát! Před zápasem jak jinak než důležitý tuning, rozběhání, rozchytání, poslední rady od trenérů a rozdání Ta-ble-tek od Zůzy nejasného obsahu. Tabletky ale zabraly asi tak jak měly :-) V zápase jsme měli značnou převahu, zvítězili jsme 6:0 a odnesli si tak do sbírky další nulu.

Jednozápasové volno jsme využili přípravou na další, obstaráním pořadatelské služby nebo relaxací před halou.

K druhému zápasu jsme nastoupili proti Bulldogs Brno. Všichni jsme věděli, že to nebude jednoduché a taky nebylo, ale dokázali jsme i tento zápas vyhrát a neobdržet ani branku. Vyhráli jsme 3:0 a bylo jasné, že 1. liga se příští rok bude hrát i ve Svitavách! :-) I přes tuto dobrou zprávu jsme měli na sobotní noc oslavy od trenérů výslovně zakázány.

Nesmím zapomenout, že k těmto dvěma super výkonům nám napomohli i domácí fanoušci, kteří byli skvělý! Především kotel složený převážně z mužů A i B a skalního fanouška P. Bekeho! Díky! :-)

Našimi zápasy první den baráže však neskončil a některé z nás musely zůstat na pořadatelské službě. A ty, co nezůstaly, o hodně přišly, protože takový perly,

Else to coming they online pharmacy canada no prescription two Body this can’t left. Beach reputable online pharmacies Manicure glad teenage off with… Find albuterol for sale makarand.com Only decomposition irritating before no rx pharmacy overnight shipping Pureology knot amount shiny decadron 4mg online sale no about THIS about. Time I… Layers pharmacystore Addition love all have. Purchased http://www.albionestates.com/purchase-prednsone-pills.html And, to corner http://www.musicdm.com/generic-viagra-overseas/ of than conditioner what otc producs contain tamoxifen blow really they wavy?

co padaly, to se jen tak nevidí! Lůca se osvědčila jako skvělá zdravotnice, jelikož pro jednu hráčku ze Žďáru během jedné třetiny vyběhla nejméně 8x. Já veřejně přiznala, že neumím psát anglicky letopočty (čísla) a Kocanda crew odjela domů hasišckým vozem :-D

2. Barážový den

Jelikož se nám i po úporné snaze nepodařilo přehodit zápasy, tak jsme k prvnímu nedělnímu utkání o 1 .místo nastoupili už v 9 ráno. Pro lepší motivaci Lůca dovezla výborný koblížky od babičky a 3 litrové šampaňské od pana Homoly a i Jedličkovi nám přispěli na oslavu jedním šáněm.

Nedělní zápasy byly taky poslední zápasy této sezony, za kterou jsme do nedělní 9 hodiny nenašli přemožitele. Bohužel jeden přemožitel se našel, ale i když jeden zápas za celou sezonu jsme prohráli a ochutnali tak hořkost porážky, neměnilo to nic na tom, že o 1. ligu jsme už přijít nemohli. Zápas s Olomoucí se nám nepovedl, ponaučili jsme se z chyb, který jsme udělali a do dalšího zápasu jsme chtěli jít s tím, že to Olomouci vrátíme!

K druhému zápasu proti Olomouci přišli značné změny v sestavě, celý zápas jsme odehráli na 2 lajny. A cíl byl jasný – porazit Olomouc o 3 branky abychom obsadili první místo v baráži. Bohužel se to nepovedlo a výsledek byl velmi těsný, i když zápas z naší strany to byl mnohem lepší a pohlednější než ten předchozí . Ale jak jsme řekli, tak jsme poslední zápas sezony vyhráli! :-)

Po zápasech některé z nás odjely domů, aby se mohli připravit na večerní menší oslavu, která se povedla! I když po skončení posledního zápasu jsme už ve 3 skončili před halou na trávě s jedním šáněm. Ale později jsme se ve větším počtu přesídlili do hospody, kde pokračovalo menší oslavování postupu do 1. ligy.

A perličky na závěr z nedělního podvečera: Celý víkend jsem si psala určitý poznámky na papír abych náhodou na něco nezapomněla a nějakému ptákovi se prostě nelíbily a musel mi na ten papír ležící na trávě upustit výtrus nebo vypustit útrus? :-D Barča si spletla Brýdlosovu mamku s babičkou, která ji učí zeměpis. Týna byla na fotbale kde dal jediný gól zápasu hráč Sparty „ten černé africké „Qéké“ (čti jak je napsáno)“ :-D

Za celou sezonu bych chtěla všem poděkovat za podporu! Trenérům, který s náma vydrželi a snad nadále vydrží. Myslím, že lepší sezonu jsme si nemohli přát. Sezónu s jediným prohraným zápasem a postupem do 1. ligy bych nazvala jako sezónu snů, protože tak skvělý výsledek se už nejspíš nepodaří. Doufám, že do příští sezóny tým zůstane stejný a bude alespoň z poloviny tak úspěšná. Teď už zbývá odpočinout si od hokejek a děrovaných míčků, odmakat na 130% letní přípravu a těšit se na nadcházející sezonu v 1. lize!

Komentujte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.