FbK Svitavy obdrželo poděkování od Klubu nemocných CF

Minulý týden se Florbal Klubu Svitavy podařilo navázat inzertní spolupráci s Klubem nemocných cystickou fibrózou (CF). Jedná se o občanské sdružení, jehož členy jsou rodiny s nemocnými CF a jeho cílem je finanční a psychologická podpora dětí s CF, stejně jako osvětová činnost laické i odborné veřejnosti. Patronem celého projektu, který je reprezentován serverem www.slanedeti.cz je herec Ivan Trojan.

Smyslem inzerce (k vidění ZDE) je mimo jiné připomenout, že je to již dva roky co náš oddíl spustil projekt Florbal pomáhá dětem. V rámci této charitativní činnosti tehdy FbK vybralo téměř 30 tisíc Kč, které sloužily jako příspěvek Vojtíškovi a Matýskovi Kinclovým na nákup inhalačních přístrojů. Náš oddíl je s rodinou do dnes v kontaktu a nejbližší setkání je plánováno na blížící se florbalový ples 17.12. ve svitavské Fabrice.

Florbalový klub Svitavy přeje lidem ze serveru www.slanedeti.cz mnoho úspěchů v jejich smysluplné činnosti. Jak v rovině mnoha vybraných finančních prostředků pro usnadnění života slaných dětí, tak v popularizaci osvěty a charity pro děti onemocněných cystickou fibrózou.

Komentujte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.