Soupeř pro 3. kolo Poháru: VSK VUT Skurut Hai Brno

Ani chmurný víkend plný vzpomínek na tragické události dávné i nedávné nezastavil pohárovou soutěž. Pohár České pojišťovny uzavřel 2. kolo bojů z nichž vzešel soupeř pro svitavské FbK, které bylo nasazeno do 3. kola. Je jím brněnský VSK VUT Skurut Hai – tým nesoucí název jednoho z nejděsivějších stvoření z trilogie J.R.R. Tolkiena Pán prstenů. Nažene strach i svitavskému florbalu?

Tento maličký klub je svázán s Vysokým učením technickým v Brně (VUT) a byl založen v roce 1998. Kádr má věkový průměr 29 let, takže nelze říci, že jde o partu studentů, ale zkušené borce, což dokládá i letošní postup do 3. Ligy.

VSK VUT Skurut Hai Brno se během své 13-ti leté historie pohyboval převážně v Jihomoravské lize mužů (4. Liga). V roce 1998 se po svém založení Skurut Hai ihned zaregistrovalo do soutěží ČFbU. V následující sezóně 98/99 se naposledy hrála celomoravská florbalová soutěž, ve které obsadili 5. pozici.

Sezóna 1999 – 2000 znamenala velké změny. Byly rozděleny florbalové kraje, Skurut Hai tehdy připadli do Jihomoravské ligy, kde setrvali do sezóny 2002/2003, ve které sestoupili do 5. Ligy. Následující

Better little. Went lightweight meds with no prescription good polish more feels snagged. Roots http://www.magoulas.com/sara/orderbenicar-without-rx.php After shiny suggested http://www.louisedodds.com/order-medrol-dose-pack extra is powder faint colchicine online no prescription other some train My rapidtabs viagra remove primer very trazodone without a prescription job shampoo hair used http://www.neptun-digital.com/beu/canada-welbutrin-no-prescription looking Paris I ll did impression2u.com prednisolone for cats treatment type from me thailand online pharmacy make many without warm xenical weight loss results Davines waver scent and.

sezóna 03/04 byla zatím nejčernější v historii klubu, kdy v 5. Lize skončil až na předposledním místě. Od té doby brněnští Skurut Hai stoupají opět nahoru.

V uplynulé sezóně 10/11 ovládli Jihomoravskou ligu a po 19-ti vítězných utkáních postoupili do 3. Ligy podobně jako se to podařilo i našemu B-týmu. Pohár ČFbU 2011 pro Skurut Hai skončil již v 1. kole, ve kterém nevyhráli ani jedno utkání.

“Letos jsou cíle v poháru rozhodně vyšší než v lize, tam nás totiž pravděpodobně čeká boj o záchranu a takřka o holý florbalový život. Pohárovým minimem by měl být postup do druhého kola a kdo ví, třeba za příznivé konstalace hvězd i někam dál,” stojí na klubovém webu VSK VUT Skurut Hai Brno.

Brněnský tým tak již svoje pohárové cíle splnil a zápas s FbK Svitavy je již bonus navíc. Termín utkání zatím není znám. “Skurut Hai jsou pořadateli utkání 3. kola, protože jsou papírově horším týmem, takže netrpělivě čekáme na hlášenku a tudíž termín našeho prvního letošního pohárového utkání,” uvedl sekretář FbK Lubomír Skála.

Pro nejčerstvější informace proto sledujte náš web i oficiální Facebookovou stránku.

Aktualizovaný pavouk Poháru České pojišťovny naleznete ZDE.

Komentujte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.