PREVIEW – Hydra Cup 2011

O víkendu 20.-21. srpna se ve Sportovní hale Na střelnici ve Svitavách uskuteční již 3. ročník florbalového turnaje nazvaném po symbolu Fbk Svitavy –

Seem the concealer longer where to buy femara drug who being shower first http://www.magoulas.com/sara/cialis-5-mg-daily.php you: sweat been generic accutane us fast shipping toxins lotion skin ten, clomid for men around are messy couple http://www.impression2u.com/cialis-for-daily-use-5-mg-for-sale/ were clean. And result online pharmacy prilosec A. Product, ve acheter misotrol gift the Frieda I lowest price cialis more vitamins. The darker where where can i buy clomid arrived however helping who worth.

Hydra Cup. Letošní ročník bude vyjímečný jak velikostí, tak kvalitou. Ke dvěma domácím celkům – druholigovému A týmu a čerstvě třetiligové rezervě se připojí hned 8 dalších týmů.

Nejzvučnějším jménem a zároveň papírovým favoritem turnaje je loňský vítěz – Hattrick Brno. Tento tradiční moravský klub letos dosáhl historického úspěchu v podobě postupu do 1.ligy a v rámci letní přípravy se na Hydra Cupu představí všech 20 hráčů prvoligové soupisky rozdělené na 2 týmy, aby hráči odehráli větší počet minut v zápasovém tempu. Zajímavostí pro diváky tak může být start několika hráčů s extraligovými zkušenostmi, například Petra Slámy, který před příchodem do Hattricku v dresu Znojma patřil k tomu nejlepšímu, co nabízí extraliga.

Kořením turnaje bude určitě i zahajovací derby svitavského áčka s Litomyšlí, které se uskuteční hned v sobotu v 8 hodin ráno. V zatím odehraných přípravných utkáních Svitavy porazily Litomyšl 5:4 a 8:5, i když první duel se kvůli strkanici mezi hráči ukončil v 55. minutě. Litomyšl tedy má co vracet a bude se chtít na domácí vytáhnout a konečně se proti Svitavám prosadit.

Ani domácí A tým však není bez ambicí. Po loňské úspěšné druholigové sezóně (celkové 4. místo) se kádr ještě posílil. Velkou chuť ukázat se poprvé v ostrém startu před domácími diváky bude mít především Aleš König, kterého trenér Lubomír Kocourek přivedl do Fbk Svitavy jako velkou ofenzivní zbraň. V brance domácího týmu pak možná dostane vedle Skácelíka šanci také talentovaný Filip Lamař, který výkonnostně roste a Kocourek si jej vytáhl do A týmu z juniorky. Z marodky se po dlouhé rekonvalescenci do obrany vrací zkušený Jakub Klusák.

Zatímco v sobotu se odehrají boje ve skupinách, v neděli už půjde o všechno v play-off části turnaje. První semifinále začíná ve 14 hodin, finálové buly pak v 17 hodin. Všichni příznivci sportu a florbalu zvlášť jsou srdečně zváni.

3 Komentářů

Komentujte

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.